TCS Uluslararası Belgelendirme, TURKAK tarafından akredite edilmiş bir Belgelendirme kuruluşudur. 

TCS Uluslararası Belgelendirme, TURKAK tarafından akredite edilmiş bir Muayene kuruluşudur. 

TCS Uluslararası Belgelendirme, 2006/42/EC Makine  - 2014/29/EU Basit Basınçlı Kaplar  - 2014/33/EU Asansörler için asansörler ve güvenlik bileşenleri - 2014/68/EU Basınçlı Ekipman kapsamında NANDO’da NB 2513 nolu Notifed Body olarak yayınlandı.

 

TCS Uluslararası Belgelendirme Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürüten Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşudur.

TCS Uluslararası Belgelendirme Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. 18.09.2017 tarihinde AB-0166-P akreditasyon numarası ile Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş ve 19.03.2018 tarihinde YB-0138 kodu ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilerek yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklerde sınav ve belgelendirme faaliyetlerine resmen başlamıştır.

TCS Belgelendirme, Çelik yapılar, Enerji santralleri, Petro-kimya Tesisleri, Rafineriler, Sanayi Tesisleri, Malzeme Üreticileri, Basınçlı Kaplar, Boru Hatları gibi sektör ve endüstriyel uygulamalarda, Teknik Şartname ve atıf yapılan Ulusal/Uluslararası standartlarda belirtilen kalite seviye gereksinimini sağlamak amacıyla bağımsız ve tarafsız bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.

 

 

 

 

 

 

TCS Belgelendirme Kuruluşu TS EN ISO/IEC 17020:2012 standardına göre muayene akreditasyonuna sahip bir kuruluş olarak hizmet sağlamaktadır

  • Kaynak Prosedür Şartnamesi Onayı/WPQR
  • Metal Yapılar Üretim/Montaj Süreç Kontrolü
  • Demiryolu Uygulamaları – Demiryolu Araçları ve Bileşenlerinin Kaynaklı Üretim Kontrolü
  • Malzeme Uygunluk Değerlendirme Ve Onayı
  • Boru Hatları Üretim Kontrolü